İzmirin Gurmesinin Özel Tavsiyeleri

Mersinli Ciğerci Apo

Mersinli Ciğerci Apo
**insta-embed-video**

Mersinli Ciğerci Apo – Bayraklı
10 Şiş Ciğer 35 TL😋😋😋
⭐⭐⭐⭐
İzmir’ de en eksik bulduğum mekanlardan biri, hani Adana’ nın sabahları tıklım tıklım olan ciğercileri var ya, işte onun gibi bir mekanın olmayışı.
Adana veya Mersin tarafına gidenler bilir ; sabah saat 06.00′ da çoluk çocuk ailecek kahvaltı yapmak için herkes ciğercilerin yolu tutar.O saatte ocakbaşı ciğercilerine baktığınızda yer bulmakta zorlanırsınız. Ta taki sabah saat 10.00 ‘a kadar bu yoğunluk devam eder. Bol yeşillik ve mezelerler sunulan ciğerler dürüm arasına çekile çekile afiyetle yenir,ordanda okul ve işlere dağılınır😊 Malesef böle bir işletme İzmir’ de yok.
Ancak İzmir ‘ de Adana yöresine en yakın ciğerci Mersinli Ciğerci Apo diyebilirim, Ciğerlerini şiş üzerinde servis yapan işletme yanında bol garnitür ve meze vermektedir. Yanında verilen bol yeşillik tüm gün ağzınızın kötü kokmasını engellemektedir.
Açıkçası ben fiyatınıda normal buldum,belki bunu Adana’ da 25 TL’ ye yersiniz ama orası Adana burası İzmir. İzmir şartlarında fiyat gayet doğal, porsiyon oldukça doyurucu. Gidip deneyimleyebilirsiniz. Ancak mekan özellikle öğle saatlerinde tıklım tıklım doluyor haberiniz olsun. 😊

#ciğer #ciğerci #ciğerciapo #mersinliciğerciapo #cigerciapo #kebap #ocakbaşı #bayraklı #izmir #gurme #gurmelezzetler #goodfood #instafood #instagood #meat #gurme #izmiringurmesi @mersinli.cigerci.apo @izmirin_gurmesi

Bunlara da bi bak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir